План загальношкільних батьківських зборів на 2017- 2018 н.р.

№ з/п Тема Дата проведення Відповідальний
1. Тема: «Здоров`я і фізичний розвиток дитини в сім`ї»
1. Аналіз роботи закладу щодо зміцнення матеріально- технічної бази з метою створення якісних умов навчально- виховного процесу 2. Особливості організації навчальної праці школяра і роль батьків у цьому процесі. 3. Щоб діти йшли до школи залюбки: поради батькам 4. Про організацію харчування в школі. 5. Про результати медичного обстеження дітей. 30.09 Самчук Л.А
РепінаЛ.І
.Ніколайчук В.Б
2. Тема: «Батьки та діти: стилі виховання»
1. Бездоглядність підлітків та її наслідки. 2. Контроль батьків за організацією дозвілля і позанавчального часу учнів. Спільне дозвілля батьків та дітей — важливий фактор сімейного виховання. 3. Тренінг «Взаєморозуміння і взаємоповага. Як уникати конфліктів з власними дітьми?» 4. Про підготовку до проведення новорічних свят. 11.12 Хоменко А.А.
РепінаЛ.І.
Корнійчук О.А. Голова батьківського комітету
3. Тема: «Правове виховання дітей у сім'ї. Виховання моральної свідомості та культурної поведінки дітей у сім'ї»
1. Лекція «Права дитини. Їх дотримання у сім`ї» 2. Шкідливі звички. Співпраця батьків та колективу школи у профілактиці їх серед учнівської молоді. 3. Кримінальна відповідальність 25.02 Хоменко А.А Ніколайчук В.Б. Дільничий
4. Тема: «Насильство в сім’ї, як проблема превентивного виховання»
  1. Лекція «Виховання без покарань. Про випадки насильства в сім’ї».
  2. Ознайомлення з нормативно-правовою базою організованого закінчення 2015/2016 навчального року (ДПА і ЗНО).
  3. Дитячий відпочинок влітку: проблеми, пропозиції, попередження травматизму.
13.05 Корнійчук О.А. Власюк М.В.
Репіна Л.І.

План загальношкільних батьківських зборів на 2016-2017 н.р.


1 Жовтень 1.Профілактика насильства в сімї. 2.Створення батьківського комітету НВК. 3.Організація навчально-виховного процесу у 2013-2014 н.р. 4. Дотримання школярами правил для учнів та обмеження щодо перебування дітей в громадських місцях у вечірній час. Корнійчук О.А. Ящик Л.А. Олінійчук О.Л. Матвійчук Т.А.
2 Грудень 1. Як пережити складний вік дітей (лекція) 2. Підсумки навчально-виховної роботи заІ семестр 2013-2014 н.р. 3. Інформація про ЗНО. 4. Звіт голови батьківського комітету про проведену роботу. Корнійчук О.А. Олінійчук О.Л, Ящик Л.А. Ковальчук Л.В. Голова батьківського комітету.
3 Березень 1. „Кожна дитина має права"(лекція) 2. Порядок закінчення 2013-2014 навчального року. 3. Організація дозвілля школярів в позаурочний час. 4. „Злочинність - причини та шляхи запобігання" Матвійчук Т.А Олінійчук О.Л. Ящик Л.А. Білик Р.І.
4 Травень 1. Підсумки роботи НВК за навчальний рік. 2.Звіт голови батьківського комітету про проведену роботу. 3. Зовнішнє незалежне тестування – 2014. 4. Гендерні стосунки в сім’ї (тренінг) Самчук Л.А. Голова батьківського комітету. Олінійчук О.Л. Корнійчук О.А.
Кiлькiсть переглядiв: 447

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.