/Files/images/karantin/karantin.jpg/Files/images/karantin/43 Алгоритм дій за підозри COVID-19.jpeg

Алгоритм дій класних керівників та вчителів по організації дистанційної роботи з учнями на період карантину

Важливо визначитися із чітким алгоритмом дій, який може у кожного вчителя бути інший. На наш погляд мають бути певні етапи:

1. Вибрати ресурс, на якому слід розписати етапи дистанційного навчання.

Для цього можуть підійти ментальні карти coggle.it або Mindomo , інтерактивні плакати LinoIt.com або Padlet.com тощо.

2. Вибрати зручний для вчителя інструмент взаємодії з учнями.

Це може бути закрита освітня соцмережа, розроблена британськими вчителями та IT-технологами, яка має високий ступінь захисту особистих даних. https://www.classdojo.com/uk-ua/?redirect=true

Також годиться Google Classroom — безкоштовний сервіс, яким може скористатися кожен, хто має обліковий запис у Google. Вчитель входить у систему та створює свій «Клас», де кожен вчитель-предметник буде публікувати навчальні матеріали, давати завдання учням та спілкуватися з ними. Посилання (код класу) на свій «Клас» треба розіслати всім учням. Якщо діти користуватимуться платформою з телефону, мають завантажити на мобільний однойменний застосунок.

Найчастіше вчителі використовують групи у Viber чи Facebook

3. Дуже важливо домовитися з учнями про порядок роботи і кінцевий час здачі завдань.

Наприклад, встановити час здачі завдань до п’ятниці не пізніше 18 години. Це буде дисциплінувати учнів.

4. Оскільки живе спілкування мотивує, то варто робити раз чи два на тиждень онлайн спілкування у визначений день і час (наприклад, середа або четвер з 9.00 години).

Буде зручно робити це у формі прямого ефіру в закритій групі у Facebook. У Google Glassroom теж є інструмент для трансляцій — Hangout. Така трансляція автоматично публікуватиметься на YouTube-каналі, і учні в реальному часі матимуть можливість коментувати трансляцію.

5. Варто вибрати і повідомити учням про те, в якій формі вони здаватимуть завдання

i-font-family:"Times New Roman";color:black; mso-fareast-language:RU'>Облік уроків, відвідування учнями занять здійснюється у класних журналах. Учні працюють у зошитах із предметів і виконують відповідні завдання, які оцінюються відповідно до критеріїв. Оцінки виставляються у класні журнали (з 4 класу).

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Просимо повідомляти класних керівників про стан здоров’я своїх дітей впродовж дистанційного навчання.

Сподіваємося на ваш контроль, підтримку та співпрацю!

Бережіть себе і своїх рідних! Будьте здорові!

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Шановні батьки! Доводимо до Вашого відома,

що в зв’язку зі змінами у структурі навчального року,

ІІ семестр 2020-2021 навчального року розпочнеться 4 січня (4 – 6 січня – очна форма навчання).

ЗИМОВІ КАНІКУЛИ триватимуть з 07 січня 2021 року по 17 січня 2021 року.

З 18 січня по 24 січня 2021 року навчання буде відбуватися у дистанційній формі.

Уроки та завдання на даний період, будуть розміщені на шкільному сайті у розділі «Поради батькам», рубриці «Дистанційне навчання»та у чат- групах класів на VIBER.

Просимо ознайомитися з пам’ятками з безпеки життєдіяльності Ваших дітей на час різдвяно-новорічних свят та зимових канікул на нашому сайті та FACEBOK в «Ганнопільський НВК»

Гарного безпечного відпочинку та веселих різдвяних свят!!!

Адміністрація НВК.

Карантин. Дистанційне навчання.

Шановні батьки та учні!

З 12 березня в Україні запроваджено карантин у навчальних закладах та низка інших заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

У зв'язку з оголошенням карантину в Ганнопільському НВК навчання не зупиняється. Працюємо дистанційно.

Завдання для самостійного опрацювання навчального матеріалу для учнів 1-3 класів отримуються через створені групи батьків у Viber.
Для учнів 1-11 класів завдання розміщуються на шкільному сайті на сторінці "Батькам" - "Карантин. Дистанційне навчання". Завдання дублюються класними керівниками через мобільний зв'язок з учнями та їх батьками.
Вимушене дистанційне навчання (ДН) поставило вчителів і батьків перед непростими викликами: як організувати навчання дітей в умовах карантину, коли вчитель не може бути поруч. І як зрозуміти, чи вивчила щось дитина, коли традиційні способи оцінювання недоступні. Відповіді на найпоширеніші запитання дають фахівці.Перегляньте зміст цього файлу.
/Files/images/distantsyne_navchannya/ДО.jpg
/Files/images/distantsyne_navchannya/дист2.jpeg
Кiлькiсть переглядiв: 654

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/22012021/IMG-4e0f4a4d80d8b9eda2f5079d847151d3-V.jpg гідність-голодоморгідність вечорниці 2020 /Files/images/22012021/IMG-298415e0e2634ab6a4313fd525c4b1e3-V.jpg хустка /Files/images/22012021/kruti2021/P10129-140127.jpg гідність-голодомор гідність гідність хустка хустка хустка 18.12.2020 18.12.2020 /Files/images/18122020/P01218-104839.jpg хустка

Дата останньої зміни 15 Березня 2022

Фотогалерея